Nawigacja

 • Rekrutacja - harmonogram działań gimnazjalisty

  Harmonogram działąń GIMNAZJALISTY w ramach elektronicznej rekrutacji na rok szkolny 2018/2019 do liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia prowadzonych przez m. st. Warszawę

  harmonogram_dzialan_gimnazjalisty_2018_19_.pdf

 • XXIX MIĘDZYNARODOWY SALON EDUKACYJNY

  W dniach 22-24 lutego 2018r. w godz. 9.00-16.00 podczas XXIX MIĘDZYNARODOWEGO SALONU EDUKACYJNEGO warszawskie licea ogólnokształcące, technika i branżowe szkoły I stopnia zxaprezentują swoją ofertę edukacyjną. Stoiska szkół zlokalizowane będą w Pałącu Kultury i Nauki pl. Defilad 1 na IV piętrze.

  Serdecznie zapraszamy uczniów (wstęp bezpłatny).

  salon_edukacyjny_2018.pdf

  Program_Salonu.doc

  Rozklad_stoisk_II_pietro_PKiN.pdf

   

 • Wiadomość z Biura Edukacji

  W związku z powracającym problemem wszawicy koniecznym jest podjęcie wszelkich możliwych działań mających na celu ograniczenie skali zjawiska. Skuteczność działań profilaktycznych w tym zakresie uwarunkowana jest ścisłą współpracą pomiędzy dyrektorem placówki, rodzicami i nauczycielami.

  W tym celu Biuro Edukacji wspólnie z Biurem Polityki Zdrowotnej, przy współpracy z Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną przygotowało ulotkę "To nie wstyd mieś wszy - wstyd nic z nimi nie robić.

 • Zebranie

  Szanowni Rodzice, 

  zapraszamy na zebranie Rodziców klas 7, 2 i 3 Gimnazjum, które odbędzie się w środę 10.01.2018 o godzinie 17.30 przy ulicy Chełmskiej 23.

 • Jasełka, Kiermasz Świąteczny i zebranie

  13.12.2017

  Zapraszamy wszystkich Rodziców i Opiekunów uczniów klas 7 oraz 2 i 3 gimnazjum na Jasełka Szkolne, które odbędą się w środę o godzinie 17 w sali gimnastycznej. Nastepnie odbędzie się Kiermasz Świąteczny, gdzie będą mogli Państwo kupić własnoręcznie zrobione przez uczniów ozdoby i kartki świąteczne. 

  Po części związanej ze Świętami Bożego Narodzenia zapraszamy na zebranie.

   

   

   

 • Konkurs kaligraficzny „Piękne pisanie to sztuka!”

  Biblioteka Szkolna ogłasza III Szkolny Konkurs Kaligraficzny
  „Piękne pisanie to sztuka!”
  Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas VII oraz II i III gimnazjum.

  Z okazji przypadającej w tym roku 200-setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki rok 2017 został ogłoszony Jego imieniem.
  Dlatego zadaniem uczestników III Szkolnego Konkursu Kaligraficznego będzie przygotowanie fragmentów (lub całości) wierszy poświęconych wielkiemu generałowi. Tadeusz Kościuszko był zdolnym inżynierem wojskowym, którego zasługi dziejowe przynoszą zaszczyt nie tylko nam, Polakom, ale całej ludzkości. Sprawie odzyskania niepodległości poświęcił życie.

  Tekst należy napisać piórem na papierze gładkim, jednostronnie. Kolor atramentu dowolny. Format dowolny, nie mniejszy jednak niż A4
  Prace należy podpisać: imię i nazwisko autora, klasa. Oceny dokona komisja konkursowa uwzględniając następujące kryteria: staranność i oryginalność elementów graficznych, płynność pisma i estetyka połączeń literowych, poprawność ortograficzna i interpunkcyjna. Obowiązuje zakaz korzystania z korektorów. 
  Prace należy składać w bibliotece w terminie do 
  21 grudnia 2017 r.
  Dla wszystkich uczestników zostały przewidziane atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone na uroczystym podsumowaniu konkursu w wyznaczonym przez organizatora terminie

  Organizator: Pani Anna Włodarczyk

 • Dzień otwarty

  W środę 22.11.2017 zapraszamy Rodziców klas 7, 2 i 3 gimnazjum na dzień otwarty, który rozpocznie się o godzinie 17.00.

 • Festyn Szkolny dla Amelki

  25.11.2017

  Dnia 25.11.2017 w godzinach 11.00 - 15.00 odbędzie się Festyn Szkolny dla Amelki, na którym odbędą się liczne licytacje. Pieniądze z licytacji zostaną przeznaczone na leczenie Amelki. Zapraszamy Wszystkich do przybycia i wsparcia zbiórki!

  Poniżej lista niektórych rzeczy, które zostały przekazane na licytację: 

  Słynna malarka Justyna Neyman - mama naszego ucznia - pragnie przekazać na licytację swoje dwa obrazy.


  Jedna z sióstr Steczkowskich - Agata - przekazała swoją płytę z kolędami i autografem.


  Nasi przyjaciele z TreleMorele Punkt Kultury ofiarowali na aukcję:
  - dwuosobowe zaproszenie na koncert grupy The Time Quartet pt. Od Sinatry do Adele,
  - miesięczny kurs stepowania bez ograniczeń wiekowych,
  - miesięczny kurs tańca współczesnego dla dziecka w wieku 9-12 lat.

  Karnet na miesięczne bezpłatne zajecia z matematyki prowadzone przez Centrum Edukacyjne EZO z Wawra.

  Pas sportowy naszego olimpijczyka i mistrza świata Pawła Nastuli. 

 • Pomóżmy w walce z chorobą Amelce - Uczennicy Naszej Szkoły

  Bardzo ważna sprawa!

  Amelka, uczennica naszej szkoły od lat zmaga się z podstępną chorobą - neuroblastomą. Wykorzystała już możliwości leczenia w Polsce. Jej nadzieja jest w Niemczech. Jednak, żeby mogła pojechać tam i rozpocząć terapię przeciwciałami, jej rodzice muszą uzbierać 1,5mln złotych. Część tej kwoty dzięki wspaniałym ludziom już uzbierali, jednak nadal brakuje 800 tys. zł, które muszą mieć do końca listopada! Musimy pomóc Amelce!

  Poniżej kilka informacji o Amelce i jej chorobie oraz strona na której można dokonywać wpłat. Każda wpłata, każdy sms, każda pomoc się liczy! Razem damy radę!

  https://www.siepomaga.pl/ameliaszewczyk

  http://www.tvp.info/…/droga-kuracja-jedyna-szansa-dla-amelk…

  http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/pomozmy-amelce,126672.html

 • Wieczorne czytanie "Dziadów" Adama Mickiewicza

  10.11.2017

  W piątkowy wieczór  w Naszej Szkole odbyło się Wieczorne czytanie "Dziadów" Adama Mickiewicza. W tym roku spotkanie przebiegło w wyjątkowo kameralnej atmosferze  Przeczytaliśmy całą II część dzieła naszego narodowego Wieszcza z podziałem na role 
  Obecna na spotkaniu pani Agnieszka Kruszyńska przekazała pozdrowienia i uściski dla wszystkich Uczniów i Nauczycieli Naszej Szkoły 
  Anna Włodarczyk

 • Spotkanie z dziennikarzem Radia Eski

  15 listopada chętni Uczniowie Naszej Szkoły udali się do Radia Eska na spotkanie z Jankesem - dziennikarzem tego radia. Ponieważ spotkanie  bardzo podobało się młodzieży, Pani Violetta Tarnowska i Magdalena Cieślik obiecały zorganizować kolejne wyjście!

 • Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości


  14 listopada uczniowie klasy VII a wraz z wychowawcą przygotowali uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie przypomnieli okoliczności utraty niepodległości oraz drogę jaką musieli przejść Polacy, aby odzyskać suwerenność. Tę szczególną lekcję historii wzbogaciły pieśni patriotyczne oraz recytacje w wykonaniu uczniów. Kultywując tradycje patriotyczne w naszej szkole, oddaliśmy cześć Tym, dzięki którym po 123 latach zaborów odrodziła się niepodległa Polska.

  Elżbieta Czerwińska

 • Dni wolne od zajęć dydaktycznych

  Przypomniamy, że dni 1, 2 i 3 listopada są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. W dniach 2 i 3 w szkole będą organizowane zajęcia wychowawczo-opiekuńcze dla uczniów potrzebujących w tym czasie opieki. 

 • Dzień otwarty

  W środę 25.10.2017 zapraszamy Rodziców klas 7, 2 i 3 gimnazjum na dzień otwarty, który rozpocznie się o godzinie 17.00.

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Festyn Szkolny

  Serdecznie zapraszamy rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej oraz 2. i 3. klas gimnazjum na FESTYN SZKOLNY, który odbędzie się w sobotę 23 września w godzinach 10:00 - 14:00 na dziedzincu szkoły przy ulicy Zakrzewskiej 24. Czeka Nas dużo dobrej zabawy i integracji między nowopołączonymi szkołami. 

   

 • Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018

  Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

  zapraszamy na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego

  2017/2018 

  która odbędzie się 4 września 2017 r.
  (poniedziałek) o godz. 11:00

  dla klas VII oraz II i III Gimnazjum
  (w budynku Gimnazjum  nr 3, ul. Chełmska 23)


  Wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy

 • Zebranie Rodziców

  Szanowni Rodzice, 

  zapraszamy na zebranie Rodziców klas 7, 2 i 3 Gimnazjum, które odbędzie się w środę 13.09.2017 o godzinie 17.30 przy ulicy Chełmskiej 23.

 • Posiedzenie Rady Pedagogicznej - 01 września, godz. 10.00

  Posiedzenie Rady Pedagogicznej w budynku przy ul. Zakrzewskiej 24 (wspólna dla wszystkich nauczycieli SP+G) odbędzie się 1 września o godz. 10.00

  Dyrektor

  Barbara Rosz

   

   

strona:

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 260 im. Jana Matejki
  00-724 Warszawa ul. Chełmska 23

  e-mail: g3@edu.um.warszawa.pl
 • tel./fax: 22-841-16-43

Galeria zdjęć