Nawigacja

 • W tym roku Majówka będzie wyjątkowo długa. Cały tydzień od 30.04 do 04.05 jest wolny od zajęć. Życzymy wszystkim naszym Uczniom miłego wypoczynku!

 • Przerwa świąteczna - dyżur

  Dni od 29 marca do 3 kwietnia 2018 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

  W dniach 29, 30 marca oraz 3 kwietnia 2018 r. szkoła pełni dyżur, organizując dla uczniów zajecia opiekuńczo-wychowawcze w godzinach od 10.00 do 14.00

 • GODZINA DLA ZIEMI

  24.03.2018r.

  godz. 20.30

  LINK

  informacja

 • Dzień otwarty

  W środę 21.03.2018 zapraszamy Rodziców klas 7, 2 i 3 gimnazjum na dzień otwarty, który rozpocznie się o godzinie 17.30 w budynku przy ulicy Chełmskiej 23.

 • Rekrutacja - harmonogram działań gimnazjalisty

  Harmonogram działąń GIMNAZJALISTY w ramach elektronicznej rekrutacji na rok szkolny 2018/2019 do liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia prowadzonych przez m. st. Warszawę

  harmonogram_dzialan_gimnazjalisty_2018_19_.pdf

 • Spotkanie z Panem Georgem Elbaumem

  Spotkanie z Panem Georgem Elbaumem
  05.03.2018

  Gościliśmy dzisiaj w naszej szkole Pana George’a Elbaum’a, Ocalałego z Holokaustu, który urodził się w Warszawie tuż przed wybuchem wojny. Usłyszeliśmy bardzo prywatną i wzruszającą historię małego chłopca, który doświadczył okrucieństwa wojny i Zagłady. Mimo tych trudnych doświadczeń, Pan Elbaum jest niezwykle optymistycznie i pogodnie nastawionym do świata i życia człowiekiem. W tym wyjatkowym spotkaniu uczestniczyli również uczniowie z innych szkół. 

  Violetta Tarnowska

 • wyjście do Kancelarii Prezesa Ministrów

  wyjście do Kancelarii Prezesa Ministrów

  28 lutego uczniowie klasy II c mieli okazję wziąć udział w wycieczce do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Wyjście zorganizowała pani Bożena Szymczyk, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie. W kolejnych tygodniach pozostałe klasy II również wybiorą się do KPRM. Dla uczniów, którzy uczą się na WOS-ie o ustroju politycznym w Polsce, zobaczenie "z bliska" jak funkcjonuje Kancelaria Prezesa jest ciekawym przeżyciem.

 • Spotkanie z podróżnikami Panią Ula i Jakubem Nyczami

  Spotkanie z podróżnikami Panią Ula i Jakubem Nyczami

  We wtorek, 27 lutego w naszej Szkole gościli państwo Ula i Jakub Nyczowie, którzy opowiedzieli nam o swojej wyprawie do Japonii. Spotkanie zgromadziło wielu uczniów, a nasi goście byli zaskoczeni ich wiedzą o Kraju Kwitnącej Wiśni. Na koniec spotkania dostaliśmy zaproszenie w Bieszczady, gdzie nasi goście prowadzą Biuro Podróży. 

  A.Włodarczyk

 • Raport z ewaluacji wewnętrznej


  Raport z ewaluacji wewnętrznej

  Frekwencja Uczniów w naszej szkole

  Raport_z_ewaluacji_frekwencji.pdf


   

 • XXIX MIĘDZYNARODOWY SALON EDUKACYJNY

  W dniach 22-24 lutego 2018r. w godz. 9.00-16.00 podczas XXIX MIĘDZYNARODOWEGO SALONU EDUKACYJNEGO warszawskie licea ogólnokształcące, technika i branżowe szkoły I stopnia zxaprezentują swoją ofertę edukacyjną. Stoiska szkół zlokalizowane będą w Pałącu Kultury i Nauki pl. Defilad 1 na IV piętrze.

  Serdecznie zapraszamy uczniów (wstęp bezpłatny).

  salon_edukacyjny_2018.pdf

  Program_Salonu.doc

  Rozklad_stoisk_II_pietro_PKiN.pdf

   

 • Wiadomość z Biura Edukacji

  W związku z powracającym problemem wszawicy koniecznym jest podjęcie wszelkich możliwych działań mających na celu ograniczenie skali zjawiska. Skuteczność działań profilaktycznych w tym zakresie uwarunkowana jest ścisłą współpracą pomiędzy dyrektorem placówki, rodzicami i nauczycielami.

  W tym celu Biuro Edukacji wspólnie z Biurem Polityki Zdrowotnej, przy współpracy z Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną przygotowało ulotkę "To nie wstyd mieś wszy - wstyd nic z nimi nie robić.

  Wiadomość z Biura Edukacji - Obrazek 1

 • Zebranie

  Szanowni Rodzice, 

  zapraszamy na zebranie Rodziców klas 7, 2 i 3 Gimnazjum, które odbędzie się w środę 10.01.2018 o godzinie 17.30 przy ulicy Chełmskiej 23.

 • - Obrazek 1

 • Jasełka, Kiermasz Świąteczny i zebranie

  13.12.2017

  Zapraszamy wszystkich Rodziców i Opiekunów uczniów klas 7 oraz 2 i 3 gimnazjum na Jasełka Szkolne, które odbędą się w środę o godzinie 17 w sali gimnastycznej. Nastepnie odbędzie się Kiermasz Świąteczny, gdzie będą mogli Państwo kupić własnoręcznie zrobione przez uczniów ozdoby i kartki świąteczne. 

  Po części związanej ze Świętami Bożego Narodzenia zapraszamy na zebranie.

   

   

   

 • Konkurs kaligraficzny „Piękne pisanie to sztuka!”

  Konkurs kaligraficzny „Piękne pisanie to sztuka!”

  Biblioteka Szkolna ogłasza III Szkolny Konkurs Kaligraficzny
  „Piękne pisanie to sztuka!”
  Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas VII oraz II i III gimnazjum.

  Z okazji przypadającej w tym roku 200-setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki rok 2017 został ogłoszony Jego imieniem.
  Dlatego zadaniem uczestników III Szkolnego Konkursu Kaligraficznego będzie przygotowanie fragmentów (lub całości) wierszy poświęconych wielkiemu generałowi. Tadeusz Kościuszko był zdolnym inżynierem wojskowym, którego zasługi dziejowe przynoszą zaszczyt nie tylko nam, Polakom, ale całej ludzkości. Sprawie odzyskania niepodległości poświęcił życie.

  Tekst należy napisać piórem na papierze gładkim, jednostronnie. Kolor atramentu dowolny. Format dowolny, nie mniejszy jednak niż A4
  Prace należy podpisać: imię i nazwisko autora, klasa. Oceny dokona komisja konkursowa uwzględniając następujące kryteria: staranność i oryginalność elementów graficznych, płynność pisma i estetyka połączeń literowych, poprawność ortograficzna i interpunkcyjna. Obowiązuje zakaz korzystania z korektorów. 
  Prace należy składać w bibliotece w terminie do 
  21 grudnia 2017 r.
  Dla wszystkich uczestników zostały przewidziane atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone na uroczystym podsumowaniu konkursu w wyznaczonym przez organizatora terminie

  Organizator: Pani Anna Włodarczyk

 • Dzień otwarty

  W środę 22.11.2017 zapraszamy Rodziców klas 7, 2 i 3 gimnazjum na dzień otwarty, który rozpocznie się o godzinie 17.00.

 • Festyn Szkolny dla Amelki

  Festyn Szkolny dla Amelki
  25.11.2017

  Dnia 25.11.2017 w godzinach 11.00 - 15.00 odbędzie się Festyn Szkolny dla Amelki, na którym odbędą się liczne licytacje. Pieniądze z licytacji zostaną przeznaczone na leczenie Amelki. Zapraszamy Wszystkich do przybycia i wsparcia zbiórki!

  Poniżej lista niektórych rzeczy, które zostały przekazane na licytację: 

  Słynna malarka Justyna Neyman - mama naszego ucznia - pragnie przekazać na licytację swoje dwa obrazy.


  Jedna z sióstr Steczkowskich - Agata - przekazała swoją płytę z kolędami i autografem.


  Nasi przyjaciele z TreleMorele Punkt Kultury ofiarowali na aukcję:
  - dwuosobowe zaproszenie na koncert grupy The Time Quartet pt. Od Sinatry do Adele,
  - miesięczny kurs stepowania bez ograniczeń wiekowych,
  - miesięczny kurs tańca współczesnego dla dziecka w wieku 9-12 lat.

  Karnet na miesięczne bezpłatne zajecia z matematyki prowadzone przez Centrum Edukacyjne EZO z Wawra.

  Pas sportowy naszego olimpijczyka i mistrza świata Pawła Nastuli. 

 • Pomóżmy w walce z chorobą Amelce - Uczennicy Naszej Szkoły

  Pomóżmy w walce z chorobą Amelce - Uczennicy Naszej Szkoły

  Bardzo ważna sprawa!

  Amelka, uczennica naszej szkoły od lat zmaga się z podstępną chorobą - neuroblastomą. Wykorzystała już możliwości leczenia w Polsce. Jej nadzieja jest w Niemczech. Jednak, żeby mogła pojechać tam i rozpocząć terapię przeciwciałami, jej rodzice muszą uzbierać 1,5mln złotych. Część tej kwoty dzięki wspaniałym ludziom już uzbierali, jednak nadal brakuje 800 tys. zł, które muszą mieć do końca listopada! Musimy pomóc Amelce!

  Poniżej kilka informacji o Amelce i jej chorobie oraz strona na której można dokonywać wpłat. Każda wpłata, każdy sms, każda pomoc się liczy! Razem damy radę!

  https://www.siepomaga.pl/ameliaszewczyk

  http://www.tvp.info/…/droga-kuracja-jedyna-szansa-dla-amelk…

  http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/pomozmy-amelce,126672.html

 • Wieczorne czytanie "Dziadów" Adama Mickiewicza

   Wieczorne czytanie "Dziadów" Adama Mickiewicza
  10.11.2017

  W piątkowy wieczór  w Naszej Szkole odbyło się Wieczorne czytanie "Dziadów" Adama Mickiewicza. W tym roku spotkanie przebiegło w wyjątkowo kameralnej atmosferze  Wieczorne czytanie "Dziadów" Adama Mickiewicza - Obrazek 1 Przeczytaliśmy całą II część dzieła naszego narodowego Wieszcza z podziałem na role  Wieczorne czytanie "Dziadów" Adama Mickiewicza - Obrazek 2
  Obecna na spotkaniu pani Agnieszka Kruszyńska przekazała pozdrowienia i uściski dla wszystkich Uczniów i Nauczycieli Naszej Szkoły  Wieczorne czytanie "Dziadów" Adama Mickiewicza - Obrazek 3
  Anna Włodarczyk

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 260 im. Jana Matejki
  00-724 Warszawa ul. Chełmska 23

  e-mail: g3@edu.um.warszawa.pl
 • tel./fax: 22-841-16-43

Galeria zdjęć