2015/2016 2013/2014 2012/2013

WARS  I SAWA

Rok szkolny 2015/2016

6.11.2015 r. - Udział reprezentacji naszej szkoły w XII Mazowieckim Konkursie savoi-vivre - "Obycie umila życie"

III miejsce w konkursie multimedialnym na temat Malty wśród uczniów gimnazjum zajął Konrad Korzeniewicz z klasy 1a. Konkurs był w języku angielskim.

15.11.2015r. - występ szkolnego chóru w kościele św. Kazimierza w Warszawie z koncertem pieśni patriotycznych.

23.11.2015r. - udział Karoliny Ortyńskiej z klasy IA w XIV Ogólnopolskim Konkursie Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej organizowanym przez związek Piłsudczyków w Warszawie.

I wyróżnienie dla Matyldy Gawełczyk z kl 1B w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym – „Najpiękniejsze zakątki naszej Ojczyzny”

Natalia Mirka uczennica kl. 3a zajęła I miejsce w wojewódzkim konkursie fotograficznym "Leśne inspiracje" organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Warszawie we współpracy z Lasami Państwowymi w ramach Wystawy Grzybów "Poznaj Grzyby - Unikniesz Zatrucia".

Zgodnie z naszym szkolnym Programem Wars i Sawa, programem wspierającym uczniów uzdolnionych każdy uczeń naszej szkoły jest uzdolniony. Każdy ma prawo rozwijać swoje zainteresowania, pielęgnować swoje uzdolnienia lub odkrywać je.

W tym roku szkolnym każdy uczeń może wziąć udział lub być współautorem wielu działań w następujących obszarach.

UROCZYSTOŚCI SZKOLNE, FESTIWALE I IMPREZY KULTURALNE

WSPÓŁPRACA  Z ORANIZACJĄ KOMBATANTÓW

Związek Piłsudczyków. Muzeum Marszałka Józefa Piłsudskiego

SESJE NAUKOWE. PROJEKTY

Projekty gimnazjalne, Dzień Zdrowia, Dzień Sportu, Bieg przez nauki ścisłe

WSPÓŁPRACA Z IINSTYTUCJAMI, FUNDACJAMI

Wolontariat szkolny

KURATORYJNE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

SZKOLNE QUIZY, KONKURSY

Międzyszkolny Konkurs Imieniny Marszałka, Konkurs savoir-vivre, Konkurs kulinarny Smaki Europy

NOWOCZESNE FORMY KSZTAŁCENIA JĘZYKÓW OBCYCH

Konkurs Barwy Wielkiej Brytanii, Międzyszkolny konkurs językowy dla szkół podstawowych i gimnazjów

WSPÓŁPRACA Z INSTYTUCJAMI KULTURALNYMI

Teatr Wielki, Łazienki Warszawskie, Teatr 21

KOŁA ZAINTERESOWAŃ I ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

AKCJE INTWGRUJĄCE SPOŁECZNOŚC SZKOLNĄ

Samorząd Szkolny, Radiowęzeł szkolny, Noc Filmowa, Bal karnawałowy, Dzień otwarty dla uczniów szkół podstawowych.

Zapraszamy wszystkich uczniów do współpracy. Czekamy na Wasze propozycje. Każdy z Was może być autorem lob organizatorem ciekawej imprezy.