Samorząd Szkolny Aktualności Sprawozdanie - I semestr

Wieczór filmowy

27 listopada o godzinie 1630 rozpoczęliśmy wydawanie biletów, każdy uczeń mógł wybrać  się na 2 filmy z repertuaru. Przygotowaliśmy stoisko z popcornem, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem . Gdy wszyscy otrzymali już swoje bilety o 1700 rozpoczęliśmy wyświetlanie filmów.          Podczas 10 minutowej przerwy trwały żywe dyskusje, a gdy ogłosiliśmy jej koniec  widzowie z zapałem udali się do sal. Pod koniec sprzątnęliśmy sale, a uczniowie zadowoleni rozeszli się do domów. Był to bardzo mile spędzony wieczór.

Świąteczne dekorowanie sal

Rozpoczynamy konkurs na najładniej udekorowaną salę lekcyjną, rozstrzygnięcie konkursu - 14 grudnia.

Konkurs na logo samorządu

Do 10 grudnia trwa konkurs na logo samorządu, prace może składać każdy uczeń do przewodniczącej samorządu – Natalii Mirki kl. 2A. Prace muszą być doniesione lub przesłane w formie elektronicznej.

Trwają przygotowania do nocy filmowej, która odbędzie się 27 listopada.

Gorąco zapraszamy wszystkich uczniów!